Kondominium i obavijesti

Tko može primiti sudske dokumente koje je kondominiumi ili treća obavijest poslodavcu?

Kondominium i obavijesti

Notifica

Tko može primiti sudske dokumente da li kondominium ili treća strana obavještava višestruki tim? nalog ili na tužbu protiv kondominiuma primatelja akta on mora biti administrator, u svojstvu zakonski zastupnik stambenih zgrada.adresa za dostavu akta obično odgovara uredu ili prebivalištu predstavnika tima neka obavijest pokrene na kojoj se navodi da je etažna zgrada mjesto odredišta omotnice? Na ovo pitanje je odgovoreno, u skladu s njegovom konsolidiranom orijentacijom, Kasacijskim sudom donesenom sredinom travnjaTo se čita u tekstu odredbe hermelina obavijest kondominijumu u stambenoj zgradi dopuštena je sukladno čl. 139 građanskog zakonika (umjesto da, sukladno članku 137. i CPK-u, ravnatelju koji ima pravnog zastupnika), čak i osobi koja nije direktor, pod uvjetom da u istoj zgradi postoje prostori za obavljanje i upravljanje stvari i zajedničkih usluga (kao što je vratar), prikladne, kao takve, za konfiguriranje ured upravitelja, koji će se, u odsutnosti, izvršiti na privatnoj adresi (Cass. 15. travnja 2011. n. 8724U suštini se ne može naznačiti bilo koji stan koji boravi u zgradi i smatra se valjano obaviještenom ne svi stanovi oni su uloženi u moć zastupanja svojih susjeda, kao i administrator.Obavijestite ovlaštenog zastupnika to znači svima obznaniti, on djeluje u ime i za cijeli tim.Isporučite u kondominijs druge strane, to znači označiti samo jednog, a ne sve suvlasnike, da znaju čin. Teret dokazivanja ne leži na primatelju akta, kao što je pravilo kada se osporava valjanost obavijesti koja se provodi s obzirom na metode propisane zakonom i koja djeluje kao dokaz usmjeren na to da se u pojedincu U slučaju da se ti aranžmani poštuju.

Notifica

Zapravo, u ovom slučaju, tekst izvješća o obavijesti ne može se na prvi pogled smatrati ispravnošću obavijesti upućene kondominijumu, osobno njezinom pro-tempore upravitelju, već izvršenoj u zgradi višestambene zgrade osobi koja nije administrator (za razliku od koliko bi to bilo da je, na primjer, dostava obavijesti rezultirala dostavljanjem
golmanili drugoj osobi zaduženoj za odgovarajuću osobu ureda upravitelja u zgradi višestambene zgrade): dakle, bio bi teret podnositelja prijave da pokaže da je obavijest, unatoč sadržaju izvješća ovršitelja, napravljena na način koji je potreban kada je primatelj etažno vlasništvo. U odsutnosti, obavijest, namijenjena upravitelju višestambene građevine, ali koja je napravljena u višestambenoj zgradi jedinom etažnom vlasništvu, čak i ako je kvalificirana kao odgovorna za povlačenje, smatra se ništavnom i nevažećom. (Cass. 15. travnja 2011. n. 8724).



Video: